Robert Łuczyński

Biuro Geodety

Dydaktyka

Publikacje

Polecam

Kontakt

   

 

HARMONOGRAM SZKOLEŃ:

 

  

26.XI.2019, Wrocław: "Geodezyjne opracowania do celów prawnych - wykonawstwo i weryfikacja - wiedza i praktyka"

 

10.XII.2019, Poznań lub Olsztyn: "Geodezyjne opracowania do celów prawnych - wykonawstwo i weryfikacja - wiedza i praktyka"

 

17.XII.2019, Katowice lub Gdańsk: "Geodezyjne opracowania do celów prawnych - wykonawstwo i weryfikacja - wiedza i praktyka"

 

27-29.I.2020, Zakopane, ul. Wierchowa 2 - Zespół Pensjonatów Antałówka: "Geodezyjne opracowania do celów prawnych - wykonawstwo i weryfikacja - wiedza i praktyka - szkolenie 3 dniowe"

  

 

Zgłoszenia:

  

E-mail: fs-szymon@wp.pl

  

Tel.: 790252014

 

  

DOTYCHCZAS PRZEPROWADZONE SZKOLENIA:

  

  

29.X.2019, Rzeszów: "Harmonogramy oraz zasady sporządzania dokumentacji technicznej w praktyce dotyczącej typowych prac geodezyjnych. Weryfikacja operatów technicznych."

 

08.VII.2019, Kraków: "Rozgraniczenia i podziały nieruchomości"

   

13.V.2019, Białystok: "Rozgraniczenia i podziały nieruchomości"

      

08.IV.2019, Toruń: "Harmonogramy oraz zasady sporządzania dokumentacji technicznej w praktyce dotyczącej typowych prac geodezyjnych. Weryfikacja operatów technicznych."

  

01.IV.2019, Opole: "Weryfikacja i przyjmowanie materiałów geodezyjnych do PZGiK. Operat techniczny i standardy techniczne wykonywania pomiarów geodezyjnych. Praktyczne aspekty stosowania prawa."
   

25.II.2019, Radom: "Rozgraniczenia i podziały nieruchomości"

   

12.II.2019, Katowice: "Weryfikacja i przyjmowanie materiałów geodezyjnych do PZGiK. Operat techniczny i standardy techniczne wykonywania pomiarów geodezyjnych. Praktyczne aspekty stosowania prawa."

  

28.I.2019, Warszawa: "Weryfikacja i przyjmowanie materiałów geodezyjnych do PZGiK. Operat techniczny i standardy techniczne wykonywania pomiarów geodezyjnych. Praktyczne aspekty stosowania prawa."

  

17.XII.2018, Łódź: "Weryfikacja i przyjmowanie materiałów geodezyjnych do PZGiK. Operat techniczny i standardy techniczne wykonywania pomiarów geodezyjnych. Praktyczne aspekty stosowania prawa."

   

21.VI.2018, Warszawa: "Podziały nieruchomości – procedury i dokumentacja geodezyjna w postępowaniach administracyjnych, sądowych oraz dotyczących nieruchomości rolnych i leśnych

   

19.IV.2018, Warszawa: "Geodeta na miedzy – procedury „graniczne” w teorii i praktyce

  

06.III.2018, Jedlnia Letnisko: "Procedury i dokumentacja geodezyjna związana z określeniem przebiegu linii granicznych i położenia punktów granicznych" dla pracowników Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu.

  

VI-VII.2017, Warszawa: Koordynacja cyklu szkoleń n. t. "Prawo geodezyjne i kartograficzne" oraz "Ewidencja gruntów i budynków" dla pracowników Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa. Przeprowadzenie cyklu szkoleń n. t. "Procedury związane z ustalaniem przebiegu linii granicznych i regulowaniem stanów prawnych nieruchomości".

  

23.III.2017, Warszawa: "Procedury i dokumentacja geodezyjna związana z określaniem przebiegu linii granicznych i położenia punktów granicznych".
 

06.II.2017, Jedlnia Letnisko: "Procedury i dokumentacja geodezyjna związana z określeniem przebiegu linii granicznych i położenia punktów granicznych" dla pracowników Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu.

   

09.IX.2013, Warszawa: "Warsztaty zarządzania pasem drogowym" dla pracowników Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie.

  

15.VI.2012, Sępólno Krajeńskie: "Zmiany w przepisach z zakresu geodezji i kartografii" dla pracowników Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajewskim.